Koszt dachu

Koszt dachu

Wykonanie dachu pochłania znaczą część kosztów przy budowie domu, dlatego wybór dachu i odpowiednie jego pokrycie musi być przemyślane.
Izolacja dachu

Izolacja dachu

Konstrukcja dachu, niezależnie od rodzaju pokrycia, musi składać się z kilku warstw chroniących przed utratą ciepła zimą, nagrzewaniem się latem i niszczącym działaniem wilgoci. Źle dobrana i nieprawidłowa izolacja dachu wiążą się z wyższymi rachunkami za ogrzewanie i szybkim zniszczeniem dachu.
Bariery przeciwśniegowe

Bariery przeciwśniegowe

Z doświadczenia wiemy, że w naszym kraju zima potrafi zaskakiwać. I to nie tylko drogowców, ale także mieszkańców domów jednorodzinnych. Dlatego, aby tego roku nie spotkała nas żadna przykra niespodzianka, zabezpieczmy odpowiednio dach przed skutkami kapryśnej aury.
 Jak zabezpieczyć dach przed skutkami zimy ?

Jak zabezpieczyć dach przed skutkami zimy ?

Dom warto przygotować do zimy - w tym okresie kluczowa jest kontrola kominów, wentylacji oraz elewacji.
Czyszczenie rynien

Czyszczenie rynien

Aby rynny długo zachowały ładny wygląd, a przede wszystkim bez zarzutu pełniły swoją funkcję trzeba je czyścić, zwłaszcza jesienią. Dotyczy to zarówno systemów metalowych, jak i tych z tworzyw sztucznych.
Wentylacja połaci dachowej

Wentylacja połaci dachowej

Niezależnie od rodzaju wybranego pokrycia dachowego warunkiem koniecznym jest wykonanie właściwej wentylacji połaci dachowej.
Wentylacja na poddaszu

Wentylacja na poddaszu

Nadmiar pary wodnej w budynku powoduje rozwój pleśni i grzybów na zawilgoconych powierzchniach, niszczy konstrukcję i izolację dachu. Powoduje także rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych niebezpiecznych dla zdrowia.
1 2 3
Treść wiadomości
E-mail
Wynik dodawania 2 + 2*